رمان صحرای ویرانگر نوشته فرشته تات شهدوست | رمان جدید فرشته تات شهدوست

رمان صحرای ویرانگر

رمان صحرای ویرانگر رمان جدید فرشته تات شهدوست که قرار شده از اول مرداد ماه در کانال تلگرام فرشته تات شهدوست قرار داده بشه .

به همین خاطر تصمیم گرفتیم این رمان رو قبل از شروع بهتون معرفی کنیم . رمان صحرای ویرانگر از فرشته ۲۷

#خلاصه ی رمان #صحرای_ویرانگر : “صحرا” دختری مغرور، جسور و تا حد زیادی سرد و جدی است..خانواده اش بعد از مرگ ناگهانی و مشکوک پدر و نامزدش ورشکسته می شوند..به همراه مادر و خواهرهایش به محله ی جدید نقل مکان می کنند.

صحرا چند سالی از خواهرهایش بزرگ تر است و حتی آن ها هم جور دیگری از او حساب می برند..صحرا به واسطه ی خصوصیات رفتاری تند و جدی که دارد دختر بسیار محکم و قابل اعتمادی است..تنها نقطه ضعف او خانواده اش می باشد و به مانند یک پدر مراقب آن ها است.

.با عاشق شدن سحر و ورود سیاوش و نامزد شدن آن ها بر خلاف خواسته ی صحرا همه چیز به یکباره تغییر می کند..در این میان رازی وجود دارد که تنها در دل صحرا نهفته است و خانواده اش چیزی از آن نمی داند..آن راز نشان از انتقامی دارد که زندگی او را تحت شعاع قرار می دهد

..صحرا به دنبال قاتلین پدر و نامزدش می گردد و از این رو با پلیس همکاری می کند اما وقتی متوجه می شود پرونده ی قتل آن ها کند پیش می رود و مدرکی برای اثباتش وجود ندارد تصمیم می گیرد برای پیدا کردن مدرک، خود اقدام کند..

در این بین اشخاصی که هویتی پنهان دارند او را با تماس های مشکوک و پیام های هشدارآمیز تهدید می کنند..به خاطر روحیه ی قوی و قلب سنگی و سردش خیلی زود آوازه اش در میان خانواده ی سیاوش می پیچد..

و در این میان تنها کسی که مشتاق است او را ببیند و پی به راز قلبی صحرا ببرد برادر بزرگ تر سیاوش، “امیرسام” است..کسی که به پشتوانه ی محبوبیت و قدرتش می تواند به صحرا در راه رسیدن به اهدافش کمک کند..اما او برای اینکار شرط بزرگی می گذارد..

شرطی که دیواره ی فولادینی که صحرا به دور خود کشیده است را متزلزل می سازد….

کانال تلگرام فرشته ۲۷

 

24+

نویسنده مطلب: علی میر

علی میرحسینی هستم . 20 سالمه و تقریبا 5 سال پیش تک سایت رو استارت زدم و تا الان با تموم چاله چوله هایی که تو این مسیر داشته داره به راه خودش ادامه میده و امیدوارم تونسته باشم در مسیر فرهنگ و کتابخوانی قدمی حتی کوتاه برداشته باشم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *